Adres İ.İnönü Blv. No:138 K:1 D:4 Akdeniz Mersin-Turkey

Denizyolu Taşımacılığı

 
İMSAN Group, alt kuruluşu olan IMS Lojistik’in Denizyolu Departmanına sahiptir. IMS Lojistik, Denizyolu Taşımacılığı’nda Komple (FCL) ve Parsiyel (LCL) Konteyner taşımacılığının yanısıra, Denizyolu ile Proje Kargo Taşımacılığı ve entegreli çoklu taşıma modları (Multimodal-Intermodal) konularında geniş bir repertuar sunmaktadır. Dünya genelinde güvenilir acentelerimiz ile beraber güvenilir armatörler ile çalışıyor, siz değerli müşterilerimize taşıma konusunda sorunsuz bir operasyon sunuyoruz.
 
İMS, Hem Türkiye’den Uluslararası Taşımacılık hem de Türkiye dışında farklı ülkeler arasında da kıtalar arası akılcı lojistik ve nakliye çözümleri üretmektedir ve sizlere özgü taleplerinizde Türkiye’ye uğramaksızın Door to Door seçeneğini sunmaktadır.
 
Lokasyonlarımızın ve acente ağımızın avantajını kullanarak MersinParsiyel, Umm Qasr Parsiyel, Aqaba Parsiyel, Jeddah Parsiyel, Jebel Ali Parsiyel, Antwerp Parsiyel, Hamburg Parsiyel, Shanghai Parsiyel, Los Angeles Parsiyel, New York Parsiyel gibi başlıca Ortadoğu, Uzak Doğu, Kuzey ve Güney Afrika, Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa limanlarında sizlere Kapıdan Kapıya hizmet sunmaktayız.
 
 
  • Özel Konteyner Ekipman seçenekleri (Open Top, Reefer, Flatrack vb.)
  • İthalatta gümrükten çekme ve adres teslim seçenekleri (DDP, DAP, DUP)
  • Cross Trade / Bookings
  • Deniz Taşıma Sigortası
  • Antrepo ve Depo Hizmetleri
  • Türkiye aktarmalı transit taşımalar
İletişime Geçin

Hizmetlerimiz