Adres İ.İnönü Blv. No:138 K:1 D:4 Akdeniz Mersin-Turkey

Firma Profili

İMSAN Group; 2000 yılında Mardin Kızıltepe’de kurulmuştur. Aktif olarak Nakliye ve Tarım sektöründe Faaliyetine başlamış,faaliyetin ilk yılların da Irak ve diğer Ortadoğu ülkelerine taşımalar yapmıştır. Nisan, 2006 yılında genişlemek ve farklı güzergahlar da hizmet verebilmek için Mersin’de Şubesini açmıştır.Bünyesinde yer alan IMS Lojistik 2007 yılında İzmir’de faaliyetine başlamıştır. Türkiye’nin önemli iki liman şehrinde (İzmir ve Mersin) yerleşik olması hem Karayolu Taşımacılığında hem de Denizyolu Taşımacılığında önemli bir
noktaya gelmesine katkı sağlamıştır. Şirketimizin aynı zamanda Türkiye’nin en önemli ihracat ülkesi olan Irak’ta (ihracatta 2 sırada bulunmaktadır) ofisinin olması, Irak Nakliye ve Irak Parsiyel hizmetlerindeki tecrübesi, aktarma sahası ve kapalı depo
alanlarının mevcudiyeti, Irak Gümrük noktalarında ve birçok ülkede acente hizmeti ile ithalatçı, ihracatçı ve paydaşlarımıza geniş yelpazeli bir hizmet ağı sunmaktadır. 
 
Firmamız Akdeniz İhracatçılar Birliği, Uluslararası Nakliyeciler Derneği, Mersin Deniz Ticaret Odası, Kızıltepe Ticaret Odası, Mersin Ticaret Odası, Yaş Sebze ve Meyve  İhracatçılar Birliğine üyedir. Ayrıca ISO9001-2008 PROKS sertifikası TURKAK, OHSAH18001- 2007 kalite yönetim ve iş güvenliği sertifikalarına sahiptir. Firmamız C2, C.E.M.T., Tır Karne Sistemleri dahilinde belge yetkilisi olarak hizmet vermektedir.
 
Firmamız geçmişten aldığı deneyimler ve günümüz teknoloji çağının sentezi ile klasik çözümlerden uzak, ticari değerlerimizle kurumsallığı harmanlayarak global hizmetlerin yanı sıra butik hizmetleride vermeye devam etmektedir.
İletişime Geçin

Hizmetlerimiz