Adres İ.İnönü Blv. No:138 K:1 D:4 Akdeniz Mersin-Turkey

Enerji

 
Enerji endüstrisinde; emeğin, altyapının ve ekipmanın verimli kullanılması, yeni inşa projelerinin başarısının anahtarıdır. İster yeni bir petrol rafinerisi inşa edin, isterse hazır olan bir refineri tesisinin bakım ve yönetimini yürütün, doğru malzemeleri doğru zamanda tedarik edemediğiniz sürece verimli kaynaklardan istifade edemezsiniz.
İMS Lojistik, İMSAN Group’un bünyesinde olmasından ötürü, bu alanda özellikle 2003 Irak savaşından sonra yapılan büyük ölçekteki Enerji sektöründe ki Lojistik Projelerinde İMSAN Group’un edindiği tecrübelere sahip olarak süreç yönetimini iyi yapıp müşterilerinin isteklerinin ve ihtiyaçlarının farkındadır. Uluslararası enerji nakliyesi yapan firmalar denildiğinde akla gelen çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz.

Enerji sektöründe,

  • Büyük Rafine site alanlarından malzemelerin denizaşırı ülkelerde ki noktalara dağıtımı
  • Yeni Petrol arama sahaları için büyük ölçekli gabari dışı petrol arama teçhizatlarının lojistik organizesinin yapılması
  • Ürünlerin paketlenmesi, depolanması ve farklı noktalara dağıtılması
  • Site alanında ihtiyaç duyulan ürünlerin express hizmet ile alım ve tesliminin zamanında sağlanması önemli çok önemlidir.

 İMSAN; kalitesi, uzun yıllardır gelen tecrübesi ve güvencesiyle müşterilerini enerji nakliye konusunda rahatlatmayı hedeflemektedir.

İletişime Geçin

Hizmetlerimiz