Firmamız Akdeniz İhracatçılar Birliği, Uluslararası Nakliyeciler Derneği, Mersin Deniz Ticaret Odası, Kızıltepe Ticaret Odası, Mersin Ticaret Odası, Yaş Sebze ve Meyve İhracatçılar birliğine üyedir. Ayrıca ISO9001-2008 PROKS Certificates TURKAK, OHSAH18001-2007 kalite yönetim ve iş güvenliği sertifikalarına sahiptir. Firmamız C2, C.E.M.T. veTır Karne Sistemleri dahilinde belge yetkilisi olarak hizmet vermektedir. 

Galeri

İletişim

// İmsan Group

KVKK Politikamız

  • İMSAN GROUP ve İMS LOJİSTİK Özel nitelikli Kişisel verileri ilgili kişinin açık rızası olmaksızın işlememektedir.
  • İMSAN GROUP ve İMS LOJİSTİK Kişisel verilerin hukuka aykırı olarak işlenmesini ve erişilmesini önlemekte ve muhafazasını sağlamaktadır.
  • İMSAN GROUP ve İMS LOJİSTİK Kişisel verileri, temel hak ve özgürlüklere uygun şekilde işlenmesini sağlamaktadır.
  • İMSAN GROUP ve İMS LOJİSTİK kişisel verileri uygun güvenlik düzeyini temin etmeye yönelik gerekli her türlü teknik ve idari tedbirleri almaktadır.
  • İMSAN GROUP ve İMS LOJİSTİK kişisel verileri ilgili kişinin açık rızası olmaksızın yurt dışına aktarmamaktadır.
  • İMSAN GROUP ve İMS LOJİSTİK ilgili taraflara ait kişisel verileri ve özel nitelikli verileri ilgili kişinin açık rızası alınmadan başka gerçek kişilere veya tüzel kişilere aktarmamaktadır. KVK Kanununun ve diğer kanunların zorunlu kıldığı durumlarda ilgilinin açık rızası alınmadan da veriler mevzuatta öngörülen şekilde ve sınırlarla bağlı olarak yetkili kılınan idari veya adli kurum ve kuruluşlara aktarılabilir.
  • İMSAN GROUP ve İMS LOJİSTİK Kişisel verileri, ancak ilgili mevzuatta öngörülen veya işlendikleri amaç için gerekli olan süre kadar muhafaza eder. Buna göre, veri sorumluları, ilgili mevzuatta verilerin saklanması için öngörülen bir süre varsa bu süreye uyar; yoksa verileri, ancak işlendikleri amaç için gerekli olan süre kadar muhafaza eder. Bir verinin daha fazla saklanması için geçerli bir sebep olmaması durumunda, o veri silinecek veya anonim hale getirilecektir.

İMSAN GROUP ve İMS LOJİSTİK Ailesi olarak 6698 Sayılı Kanun Kapsamında Kişisel Verilerinizi koruyacağımızı taahhüt ederiz.