Firmamız Akdeniz İhracatçılar Birliği, Uluslararası Nakliyeciler Derneği, Mersin Deniz Ticaret Odası, Kızıltepe Ticaret Odası, Mersin Ticaret Odası, Yaş Sebze ve Meyve İhracatçılar birliğine üyedir. Ayrıca ISO9001-2008 PROKS Certificates TURKAK, OHSAH18001-2007 kalite yönetim ve iş güvenliği sertifikalarına sahiptir. Firmamız C2, C.E.M.T. veTır Karne Sistemleri dahilinde belge yetkilisi olarak hizmet vermektedir. 

Galeri

İletişim

// İmsan Group

Başkanın Mesajı

Değerli Dostlar,

2000 yılında başlayan uluslararası lojistik sektöründe hizmet serüvenimiz gelişen ve değişen yeni dünya ticaret düzeninde bizce önemli olduğunu düşündüğümüz Hız, Güvenirlilik, Çözüm ve Sonuç Odaklılık gibi temel taşları İMSAN Group ve İMS Lojistik olarak sağlamlaştırarak müşterilerin önceliklerine önem veren, zamandan tasarruf kazanmalarını sağlamaya çalışan bir bilinç ile sektörde yola devam ediyoruz.
Globalleşen dünyada teknolojik gelişmeler neticesinde istek ve ihtiyaçların artması hız ve nitelikli teslimatı ön plana çıkarmıştır. Ülkeler ve kıtalar arasında ki gümrük birliği anlaşmaları ve dünya ticaret örgütü (WTO) anlaşmasına taraf ülkelerin son imzaları atması ile beraber Dünya ticaret hacmi ciddi anlamda artacaktır. Artacak taleplerin karşılanması ve buna bağlı da taşınması özellikle önem arz edecektir.

Bu süreç zarfında oluşacak taleplere cevap olmak için gelişime açık, çağdaş dünyanın gerekliliği olan teknolojik alt yapı ve sistem yatırımlarını yaparak, eğitime ve eğitimli nesillere olan güvenimizin yanı sıra rekabette ilkeli duruşa olan inancımız bizi her zamankinden daha dinamik tutacaktır. Sektördeki ilkeli duruşumuz ile her yıl bir önceki yıldan daha çok güçlenerek hizmet vermemize ışık tutacaktır.

Saygılarımla,
Kerem İMRAK