İMSAN Group olarak 40 yılı aşan köklü sektör deneyimimizle geleceğe yürüyoruz. Sektördeki gelişimi, uluslararası güncel yenilikleri takip eden ve en hızlı şekilde bu gelişmelere adapte olan çalışma anlayışımızla sadece şirketimizin değil sektörün güncelliği adına ilerlemesini sağlıyoruz. Sektörde 50’inci yılımıza doğru giderken global gelişmelere entegre bir ekiple yolumuza devam ediyoruz.

Galeri

İletişim

// İmsan Group

Başkanın Mesajı

Değerli Dostlar,

1980 yılından bu yana başlayan uluslararası lojistik sektöründe hizmet serüvenimiz gelişen ve değişen yeni dünya ticaret düzeninde bizce önemli olduğunu düşündüğümüz Hız, Güvenirlilik, Çözüm ve Sonuç Odaklılık gibi temel taşları İMSAN Group ve İMS Lojistik olarak sağlamlaştırarak müşterilerin önceliklerine önem veren, zamandan tasarruf kazanmalarını sağlamaya çalışan bir bilinç ile sektörde yola devam ediyoruz.
Globalleşen dünyada teknolojik gelişmeler neticesinde istek ve ihtiyaçların artması hız ve nitelikli teslimatı ön plana çıkarmıştır. Ülkeler ve kıtalar arasında ki gümrük birliği anlaşmaları ve dünya ticaret örgütü (WTO) anlaşmasına taraf ülkelerin son imzaları atması ile beraber Dünya ticaret hacmi ciddi anlamda artacaktır. Artacak taleplerin karşılanması ve buna bağlı da taşınması özellikle önem arz edecektir.

Bu süreç zarfında oluşacak taleplere cevap olmak için gelişime açık, çağdaş dünyanın gerekliliği olan teknolojik alt yapı ve sistem yatırımlarını yaparak, eğitime ve eğitimli nesillere olan güvenimizin yanı sıra rekabette ilkeli duruşa olan inancımız bizi her zamankinden daha dinamik tutacaktır. Sektördeki ilkeli duruşumuz ile her yıl bir önceki yıldan daha çok güçlenerek hizmet vermemize ışık tutacaktır.

Saygılarımla,
Kerem İMRAK