İMSAN Group olarak 40 yılı aşan köklü sektör deneyimimizle geleceğe yürüyoruz. Sektördeki gelişimi, uluslararası güncel yenilikleri takip eden ve en hızlı şekilde bu gelişmelere adapte olan çalışma anlayışımızla sadece şirketimizin değil sektörün güncelliği adına ilerlemesini sağlıyoruz. Sektörde 50’inci yılımıza doğru giderken global gelişmelere entegre bir ekiple yolumuza devam ediyoruz.

Galeri

İletişim

// Hizmetlerimiz

İthalat Parsiyel Taşımacılık

Batı ile doğu arasındaki köprü olarak çıktığımız bu yolda 16 yıllık tecrübemizle sizlere haftalık parsiyel servisimizle Avrupa’nın tüm noktalarından (Birleşik krallık ve İsviçre dahil olmak üzere) yükünüzü yükleme adresinden alıp, Avrupa’nın her noktasında bulunan depolama, gümrükleme, elleçleme, son teknolojilere sahip filomuzla ihtiyaçlarınıza yönelik lojistik çözümler sunmaktayız. 

Sevk edilecek veya teslim alınacak ürünlerin tedarik zinciri süreçleri boyunca saklanması, çapraz taşıma süreçlerinde ürünlerin güvenle aktarılması, ihtiyaç halinde iç dağıtım süreçlerinin yönetilmesi, depolama ve iade süreçlerinin takibi gibi birçok konuda hizmet vermekteyiz. Teslimat sürecinde ırakta gümrükleme hizmeti ve dağıtım için bulunan Duhok, Erbil ve Bagdat depolarımız ile tüm Irak’ın güney ve kuzey dahil olmak üzere tüm bölgelerine dağıtım ve teslimat hizmetimiz bulunmaktadır.

// İMSAN GROUP

Diğer Hizmetlerimiz

// İmsan Group

Local Proficiency
Global Capability

Uluslararası taşımacılık, farklı ülkeler arasında mal ve hizmetlerin transferini içerdiği için gümrük işlemleri büyük bir öneme sahiptir. İhracat ve ithalat süreçlerinde gümrük kurallarına uyum sağlamak, belgeleri düzenli ve eksiksiz tutmak önemlidir. Gümrük işlemlerinde yaşanan sorunlar, teslimat süreçlerini aksatabilir ve ek maliyetlere neden olabilir. Yükleriniz bizimle emin ellerde. Teslimatı gerçekleştirilecek yükleriniz İMSAN Group ile güven altında!

Uluslararası taşımacılık, denizyolu, havayolu, karayolu ve demiryolu gibi farklı ulaştırma modlarıyla gerçekleştirilebilir. Her bir modun avantajları ve dezavantajları bulunmaktadır. İşletmeler, taşıma maliyetleri, teslimat süreleri, ürün özellikleri ve coğrafi faktörler gibi etkenleri dikkate alarak uygun ulaştırma modlarını seçmeli ve lojistik planlamayı buna göre yapmalıdır. Dünyanın farklı noktalarını hizmetlerimiz ile birleştiriyoruz.

Uluslararası taşımacılık süreçlerinde bir dizi riskle karşılaşılabilir, bu da mal kayıplarına veya gecikmelere neden olabilir. Taşımacılık sırasında yaşanabilecek doğal afetler, hırsızlık, gümrük sorunları gibi risklere karşı uygun sigorta politikalarının belirlenmesi önemlidir. İşletmeler, uluslararası taşımacılık süreçlerinde karşılaşılabilecek olası riskleri değerlendirmeli ve uygun sigorta çözümleri ile bu riskleri minimize etmeye çalışmalıdır.