Firmamız Akdeniz İhracatçılar Birliği, Uluslararası Nakliyeciler Derneği, Mersin Deniz Ticaret Odası, Kızıltepe Ticaret Odası, Mersin Ticaret Odası, Yaş Sebze ve Meyve İhracatçılar birliğine üyedir. Ayrıca ISO9001-2008 PROKS Certificates TURKAK, OHSAH18001-2007 kalite yönetim ve iş güvenliği sertifikalarına sahiptir. Firmamız C2, C.E.M.T. veTır Karne Sistemleri dahilinde belge yetkilisi olarak hizmet vermektedir. 

Galeri

İletişim

// Destinasyonlar

İtalya Nakliye ve Lojistik Hizmeti

İMSAN Group’un başlıca destinasyonlarından bir tanesi de İtalya’dır. Gerek İtalya Depolama gerek ise İtalya gümrük hizmetimizle İtalya lojistik hizmetleri konusunda yanınızdayız.

İtalya Milano ve Padova’da bulunan kiralık depolarımızla Irak parsiyel, parsiyel ve Türkiye parsiyel servisimizi sağlıyoruz hem de müşterilerimize depolama hizmeti sunuyoruz.
Tüm Güney ve Batı Avrupa’dan oluşan yüklerinizi bu depolarımızda toplayıp varış ülkeleri olan Irak, Azerbaycan, Gürcistan’a vs. aktarmalı/aktarmasız seçenekler ile hizmet veriyoruz.

İtalya çıkışlı/varışlı Hizmetlerimiz:

  • Irak, ve Türkiye varışlı/çıkışlı Parsiyel ve komple Hizmeti
  • Irak, Azerbaycan, Gürcistan, Lübnan, Suriye, Türkmenistan ve bu bölgelerde bulunan diğer ülkelere aktarmalı/aktarmasız Parsiyel ve Komple Nakliye Servisi
  • İtalya’da ithalat, ihracat gümrüklemeleri ve Kapıya teslim hizmetleri
  • Havayolu, Karayolu ve Denizyolu kombineli çözümler
// İMSAN GROUP

Diğer Destinasyonlar

// İmsan Group

Yerel Yeterlilik
Küresel Yetenek

Uluslararası taşımacılık, farklı ülkeler arasında mal ve hizmetlerin transferini içerdiği için gümrük işlemleri büyük bir öneme sahiptir. İhracat ve ithalat süreçlerinde gümrük kurallarına uyum sağlamak, belgeleri düzenli ve eksiksiz tutmak önemlidir. Gümrük işlemlerinde yaşanan sorunlar, teslimat süreçlerini aksatabilir ve ek maliyetlere neden olabilir. Yükleriniz bizimle emin ellerde. Teslimatı gerçekleştirilecek yükleriniz İMSAN Group ile güven altında!

Uluslararası taşımacılık, denizyolu, havayolu, karayolu ve demiryolu gibi farklı ulaştırma modlarıyla gerçekleştirilebilir. Her bir modun avantajları ve dezavantajları bulunmaktadır. İşletmeler, taşıma maliyetleri, teslimat süreleri, ürün özellikleri ve coğrafi faktörler gibi etkenleri dikkate alarak uygun ulaştırma modlarını seçmeli ve lojistik planlamayı buna göre yapmalıdır. Dünyanın farklı noktalarını hizmetlerimiz ile birleştiriyoruz.

Uluslararası taşımacılık süreçlerinde bir dizi riskle karşılaşılabilir, bu da mal kayıplarına veya gecikmelere neden olabilir. Taşımacılık sırasında yaşanabilecek doğal afetler, hırsızlık, gümrük sorunları gibi risklere karşı uygun sigorta politikalarının belirlenmesi önemlidir. İşletmeler, uluslararası taşımacılık süreçlerinde karşılaşılabilecek olası riskleri değerlendirmeli ve uygun sigorta çözümleri ile bu riskleri minimize etmeye çalışmalıdır.