İMSAN Group olarak 40 yılı aşan köklü sektör deneyimimizle geleceğe yürüyoruz. Sektördeki gelişimi, uluslararası güncel yenilikleri takip eden ve en hızlı şekilde bu gelişmelere adapte olan çalışma anlayışımızla sadece şirketimizin değil sektörün güncelliği adına ilerlemesini sağlıyoruz. Sektörde 50’inci yılımıza doğru giderken global gelişmelere entegre bir ekiple yolumuza devam ediyoruz.

Galeri

İletişim

// Destinasyonlar

İtalya Nakliye ve Lojistik Hizmeti

İMSAN Group’un başlıca destinasyonlarından bir tanesi de İtalya’dır. Gerek İtalya Depolama gerek ise İtalya gümrük hizmetimizle İtalya lojistik hizmetleri konusunda yanınızdayız.

İtalya Milano ve Padova’da bulunan kiralık depolarımızla Irak parsiyel, parsiyel ve Türkiye parsiyel servisimizi sağlıyoruz hem de müşterilerimize depolama hizmeti sunuyoruz.
Tüm Güney ve Batı Avrupa’dan oluşan yüklerinizi bu depolarımızda toplayıp varış ülkeleri olan Irak, Azerbaycan, Gürcistan’a vs. aktarmalı/aktarmasız seçenekler ile hizmet veriyoruz.

İtalya çıkışlı/varışlı Hizmetlerimiz:

  • Irak, ve Türkiye varışlı/çıkışlı Parsiyel ve komple Hizmeti
  • Irak, Azerbaycan, Gürcistan, Lübnan, Suriye, Türkmenistan ve bu bölgelerde bulunan diğer ülkelere aktarmalı/aktarmasız Parsiyel ve Komple Nakliye Servisi
  • İtalya’da ithalat, ihracat gümrüklemeleri ve Kapıya teslim hizmetleri
  • Havayolu, Karayolu ve Denizyolu kombineli çözümler
// İMSAN GROUP

Diğer Destinasyonlar

// İmsan Group

Local Proficiency
Global Capability

Uluslararası taşımacılık, farklı ülkeler arasında mal ve hizmetlerin transferini içerdiği için gümrük işlemleri büyük bir öneme sahiptir. İhracat ve ithalat süreçlerinde gümrük kurallarına uyum sağlamak, belgeleri düzenli ve eksiksiz tutmak önemlidir. Gümrük işlemlerinde yaşanan sorunlar, teslimat süreçlerini aksatabilir ve ek maliyetlere neden olabilir. Yükleriniz bizimle emin ellerde. Teslimatı gerçekleştirilecek yükleriniz İMSAN Group ile güven altında!

Uluslararası taşımacılık, denizyolu, havayolu, karayolu ve demiryolu gibi farklı ulaştırma modlarıyla gerçekleştirilebilir. Her bir modun avantajları ve dezavantajları bulunmaktadır. İşletmeler, taşıma maliyetleri, teslimat süreleri, ürün özellikleri ve coğrafi faktörler gibi etkenleri dikkate alarak uygun ulaştırma modlarını seçmeli ve lojistik planlamayı buna göre yapmalıdır. Dünyanın farklı noktalarını hizmetlerimiz ile birleştiriyoruz.

Uluslararası taşımacılık süreçlerinde bir dizi riskle karşılaşılabilir, bu da mal kayıplarına veya gecikmelere neden olabilir. Taşımacılık sırasında yaşanabilecek doğal afetler, hırsızlık, gümrük sorunları gibi risklere karşı uygun sigorta politikalarının belirlenmesi önemlidir. İşletmeler, uluslararası taşımacılık süreçlerinde karşılaşılabilecek olası riskleri değerlendirmeli ve uygun sigorta çözümleri ile bu riskleri minimize etmeye çalışmalıdır.