Firmamız Akdeniz İhracatçılar Birliği, Uluslararası Nakliyeciler Derneği, Mersin Deniz Ticaret Odası, Kızıltepe Ticaret Odası, Mersin Ticaret Odası, Yaş Sebze ve Meyve İhracatçılar birliğine üyedir. Ayrıca ISO9001-2008 PROKS Certificates TURKAK, OHSAH18001-2007 kalite yönetim ve iş güvenliği sertifikalarına sahiptir. Firmamız C2, C.E.M.T. veTır Karne Sistemleri dahilinde belge yetkilisi olarak hizmet vermektedir. 

Galeri

İletişim

// Hizmetlerimiz

3. Ülke Taşımacılığı

İMSAN Group, Avrupa ülkelerinden ithalatta Türkiye’nin yanısıra, Irak, Azerbaijan, Gürcistan, Ermenistan, Suriye ve diğer Orta Doğu ile Orta Asya ülkelerine Transit taşımacılık ve lojistik hizmeti sunmaktadır. İMSAN, bu ülkelere Irak Parsiyel, Parsiyel, Azerbaycan Parsiel Gürcistan Parsiyel Ermanistan Parsiyel olmak üzerehem Parsiyel/Grupaj hem de Komple Tır(LTL ve FTL) seçenekleriyle beraber aktarmalı ve Direkt aktarmasız Tır seçeneğini de müşterilerine sunmaktadır. Araç filomuz sayesinde 3 Ülke taşımacılığında çalıştığımız destinasyonları genişlettik ve şuan Aktarmalı & Aktarmasız Uluslararası Tır Nakliyesi seçeneğiyle Avrupa’dan Ortadoğu, Kafkas ve Orta Asya Ülkelerine Nakliye hizmeti veriyoruz.

Destinasyonlarımız:

  • Kalkış/Varış: İtalya, Almanya, İsviçre, Avusturya, Belçika, Hollanda, Fransa, İngiltere, İspanya, Portekiz, Norveç, Finlandiya, İsveç, Danimarka, Sırbistan, Slovakya, Macaristan, Çekya, Polonya, Makedonya, Yunanistan, Bulgaristan, Romanya, Ukrayna, Rusya
  • Varış/Kalkış: Türkiye, Irak, Suriye, Ürdün, Lübnan, Azerbaycan, Gürcistan, Ermenistan, Turkmenistan, Uzbekistan, Afghanistan, Kyrgyzstan, Kazakhstan ve diğer Ortadoğu & Orta Asya Ülkeleri
  1. Ülke Taşımacılığında Sunduğumuz Hizmetler:
  • Direkt veya Aktarmalı Tır seçenekleri ile “Door to Door Teslimatlar”
  • Grupaj & Komple Tır Seçenekleri – LTL / FTL
  • Mersin, İstanbul ve diğer Türkiye, Ortadoğu Liman ve Gümrüklerinde Transit Operasyon Elleçlemesi
  • Ağır Kargo ve Proje Taşımaları

Ek olarak,

Irak Nakliye ve Irak Parsiyel Taşımacılığı
Azerbaycan Nakliye ve Azerbaycan Parsiyel Taşımacılığı
Gürcistan Nakliye ve Gürcistan Parsiyel Taşımacılığı
Türkmenistan Nakliye ve Türkmenistan Parsiyel Taşımacılığı
İtalya Nakliye ve İtalya Parsiyel Taşımacılığı hizmetlerimiz ile Karayolu Taşımacılığındaki tecrübemizi sizlere sunuyoruz.

// İMSAN GROUP

Diğer Hizmetlerimiz

// İmsan Group

Yerel Yeterlilik
Küresel Yetenek

Uluslararası taşımacılık, farklı ülkeler arasında mal ve hizmetlerin transferini içerdiği için gümrük işlemleri büyük bir öneme sahiptir. İhracat ve ithalat süreçlerinde gümrük kurallarına uyum sağlamak, belgeleri düzenli ve eksiksiz tutmak önemlidir. Gümrük işlemlerinde yaşanan sorunlar, teslimat süreçlerini aksatabilir ve ek maliyetlere neden olabilir. Yükleriniz bizimle emin ellerde. Teslimatı gerçekleştirilecek yükleriniz İMSAN Group ile güven altında!

Uluslararası taşımacılık, denizyolu, havayolu, karayolu ve demiryolu gibi farklı ulaştırma modlarıyla gerçekleştirilebilir. Her bir modun avantajları ve dezavantajları bulunmaktadır. İşletmeler, taşıma maliyetleri, teslimat süreleri, ürün özellikleri ve coğrafi faktörler gibi etkenleri dikkate alarak uygun ulaştırma modlarını seçmeli ve lojistik planlamayı buna göre yapmalıdır. Dünyanın farklı noktalarını hizmetlerimiz ile birleştiriyoruz.

Uluslararası taşımacılık süreçlerinde bir dizi riskle karşılaşılabilir, bu da mal kayıplarına veya gecikmelere neden olabilir. Taşımacılık sırasında yaşanabilecek doğal afetler, hırsızlık, gümrük sorunları gibi risklere karşı uygun sigorta politikalarının belirlenmesi önemlidir. İşletmeler, uluslararası taşımacılık süreçlerinde karşılaşılabilecek olası riskleri değerlendirmeli ve uygun sigorta çözümleri ile bu riskleri minimize etmeye çalışmalıdır.