Firmamız Akdeniz İhracatçılar Birliği, Uluslararası Nakliyeciler Derneği, Mersin Deniz Ticaret Odası, Kızıltepe Ticaret Odası, Mersin Ticaret Odası, Yaş Sebze ve Meyve İhracatçılar birliğine üyedir. Ayrıca ISO9001-2008 PROKS Certificates TURKAK, OHSAH18001-2007 kalite yönetim ve iş güvenliği sertifikalarına sahiptir. Firmamız C2, C.E.M.T. veTır Karne Sistemleri dahilinde belge yetkilisi olarak hizmet vermektedir. 

Galeri

İletişim

// Hizmetlerimiz

Proje Taşımacılığı

Kuruluşumuzdan bu yana özellikle savaş sonrasında Irak, Afganistan ve Türki Cumhuriyetlerine İnşaat ve müttahitlik hizmeti veren, Türk ve yabancı sermayeli firmalara, bu bölgelerdeki hacimli projelerinin organizasyon ve uluslararası taşımacılık alanında Irak, Afganistan Nakliye destinasyonlarıylaen iyi şekilde hizmet verdik. Kara nakliyesindeki hacimli ve lowbed taşımalarda, deniz nakliyesinde açık, dökme yüklerde ve adedi yüksek konteyner yük projelerinde tecrübemizi her zaman için paylaşmaya hazır bir firma olduğumuzu belirtmek isteriz. Şunu unutmamamız gerekir ki; Projeli işler iyi bir organizasyon, tecrübe ve deneyim işidir. Sevkiyatınızın doğru yere doğru zamanda ulaşması için İMSAN Group’a güvenebilirsiniz.

Unutulmamalıdır ki, projeli işler iyi bir organizasyon ve deneyim işidir.
 
  • Büyük ölçekli projelerin lojistik yönetimi
  • Gabari dışı ve ağır yüklü kargo taşımaları
  • Yükleme & Boşaltma denetlemesi
  • Fizibilite çalışmaları ve risk yönetimi
  • Uzak yerler lojistiği ve güzergah araştırmaları
  • Mühendislik desteği
  • İhracat paketlemesi, sandıklama ve lashing hizmeti
  • İthalatta gümrükten çekme ve adres teslim seçenekleri
    (DDP, DAP, DUP)
Gerek Türkiye’den gerekse başka kıtalardan olacak Proje taşımalarınız için, Irak Proje Taşımacılığı, İtalya Proje Taşımacılığı, Almanya Proje Taşımacılığı, Ürdün Proje Taşımacılığı, Lübnan Proje Taşımacılığı ve bu bölgelerde bulunan diğer birçok ülke için sizlere en iyi hizmeti sunmaktan mutluluk duyacağız.
// İMSAN GROUP

Diğer Hizmetlerimiz

// İmsan Group

Yerel Yeterlilik
Küresel Yetenek

Uluslararası taşımacılık, farklı ülkeler arasında mal ve hizmetlerin transferini içerdiği için gümrük işlemleri büyük bir öneme sahiptir. İhracat ve ithalat süreçlerinde gümrük kurallarına uyum sağlamak, belgeleri düzenli ve eksiksiz tutmak önemlidir. Gümrük işlemlerinde yaşanan sorunlar, teslimat süreçlerini aksatabilir ve ek maliyetlere neden olabilir. Yükleriniz bizimle emin ellerde. Teslimatı gerçekleştirilecek yükleriniz İMSAN Group ile güven altında!

Uluslararası taşımacılık, denizyolu, havayolu, karayolu ve demiryolu gibi farklı ulaştırma modlarıyla gerçekleştirilebilir. Her bir modun avantajları ve dezavantajları bulunmaktadır. İşletmeler, taşıma maliyetleri, teslimat süreleri, ürün özellikleri ve coğrafi faktörler gibi etkenleri dikkate alarak uygun ulaştırma modlarını seçmeli ve lojistik planlamayı buna göre yapmalıdır. Dünyanın farklı noktalarını hizmetlerimiz ile birleştiriyoruz.

Uluslararası taşımacılık süreçlerinde bir dizi riskle karşılaşılabilir, bu da mal kayıplarına veya gecikmelere neden olabilir. Taşımacılık sırasında yaşanabilecek doğal afetler, hırsızlık, gümrük sorunları gibi risklere karşı uygun sigorta politikalarının belirlenmesi önemlidir. İşletmeler, uluslararası taşımacılık süreçlerinde karşılaşılabilecek olası riskleri değerlendirmeli ve uygun sigorta çözümleri ile bu riskleri minimize etmeye çalışmalıdır.