İMSAN Group olarak 40 yılı aşan köklü sektör deneyimimizle geleceğe yürüyoruz. Sektördeki gelişimi, uluslararası güncel yenilikleri takip eden ve en hızlı şekilde bu gelişmelere adapte olan çalışma anlayışımızla sadece şirketimizin değil sektörün güncelliği adına ilerlemesini sağlıyoruz. Sektörde 50’inci yılımıza doğru giderken global gelişmelere entegre bir ekiple yolumuza devam ediyoruz.

Galeri

İletişim

// Hizmetlerimiz

Havayolu Taşımacılığı

İMSAN Group bünyesinde bulunan İMS Lojistik, 146 ülkede güvenilir acente ağı ile müşterisine uluslararası hava nakliye konusunda en kaliteli hizmeti en uygun maliyete sunmak için çalışmaktadır.

Müşterilerimize sunduğumuz seçenekler ile sevkiyatlarında esneklik kontrol olanağı sunuyoruz.

 
  • Konsol Hizmetleri ve bir sonra ki uçuş seçenekleri
  • Part ve Full Charter seçenekleri
  • Door-to-Door hizmeti
  • İthalatta gümrükten çekme ve adres teslim seçenekleri
    (DDP, DAP, DUP)

Nihai hedefimiz, müşterilerimize ölçülebilir kârlılık geliştirme ve stratejik bir avantaj sağlamaktır. Uluslararası hizmet sağlayan havayolu departmanlarımız Amerika, Uzak Doğu, Ortadoğu ve Avrupa’nin birçok yerinden ithalat, ihracat ve Cross Bookings (Türkiye’ye Uğramaksızın Teslimat) servis olanağı sağlamaktadır.

 

Başlıca varış/kalkış noktalarımız:

İstanbul Atatürk Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Bağdat Havalimanı, Erbil Havalimanı, Süleymaniye Havalimanı, Basra Havalimanı, Amman Queen Alia Havalimanı, Doha Havalimanı, Milan Malpensa Havalimanı, Roma Havalimanı, Shanghai Havalimanı, New York Havalimanı, Los Angeles Havalimanı ve diğer bir çok limanlarda hava yolu lojistik hizmeti sunmaktayız.
// İMSAN GROUP

Diğer Hizmetlerimiz

// İmsan Group

Local Proficiency
Global Capability

Uluslararası taşımacılık, farklı ülkeler arasında mal ve hizmetlerin transferini içerdiği için gümrük işlemleri büyük bir öneme sahiptir. İhracat ve ithalat süreçlerinde gümrük kurallarına uyum sağlamak, belgeleri düzenli ve eksiksiz tutmak önemlidir. Gümrük işlemlerinde yaşanan sorunlar, teslimat süreçlerini aksatabilir ve ek maliyetlere neden olabilir. Yükleriniz bizimle emin ellerde. Teslimatı gerçekleştirilecek yükleriniz İMSAN Group ile güven altında!

Uluslararası taşımacılık, denizyolu, havayolu, karayolu ve demiryolu gibi farklı ulaştırma modlarıyla gerçekleştirilebilir. Her bir modun avantajları ve dezavantajları bulunmaktadır. İşletmeler, taşıma maliyetleri, teslimat süreleri, ürün özellikleri ve coğrafi faktörler gibi etkenleri dikkate alarak uygun ulaştırma modlarını seçmeli ve lojistik planlamayı buna göre yapmalıdır. Dünyanın farklı noktalarını hizmetlerimiz ile birleştiriyoruz.

Uluslararası taşımacılık süreçlerinde bir dizi riskle karşılaşılabilir, bu da mal kayıplarına veya gecikmelere neden olabilir. Taşımacılık sırasında yaşanabilecek doğal afetler, hırsızlık, gümrük sorunları gibi risklere karşı uygun sigorta politikalarının belirlenmesi önemlidir. İşletmeler, uluslararası taşımacılık süreçlerinde karşılaşılabilecek olası riskleri değerlendirmeli ve uygun sigorta çözümleri ile bu riskleri minimize etmeye çalışmalıdır.