İMSAN Group olarak 40 yılı aşan köklü sektör deneyimimizle geleceğe yürüyoruz. Sektördeki gelişimi, uluslararası güncel yenilikleri takip eden ve en hızlı şekilde bu gelişmelere adapte olan çalışma anlayışımızla sadece şirketimizin değil sektörün güncelliği adına ilerlemesini sağlıyoruz. Sektörde 50’inci yılımıza doğru giderken global gelişmelere entegre bir ekiple yolumuza devam ediyoruz.

Galeri

İletişim

// Hizmetlerimiz

Sağlık

İhracatçı ve ithalatçı firmaların yanı sıra sağlık sektöründeki Medikal firmaları, ecza depoları ve hastaneler gibi zincirin farklı halkaları için çözümler geliştiriyoruz. İMSAN Group, özellikle Irak ve diğer Ortadoğu ülkeleri başta olmak üzere dünya genelinde geniş network ağı ile uluslararası medical taşımacılık, medikal gümrükleme, medikal depolama ve katma değerli hizmetler ve dağıtım hizmetlerini kendisine özgü operasyonel çözümleri ile müşterilerine sunmaktadır. İMSAN Group, Sağlık sektöründeki şirketlerin karşı karşıya olduğu zorlukları anlamakta ve bu sorunlara ilaç taşımacılık konusunda kendisine özgün modelleri ile çözüm üretmektedir.
Irak ilaç nakliyesi ve gümrükleme hizmetleri için KMCA, Ragapedan izin alımları ve evraksal süreç yönetimi için bizler ile irtibata geçebilrsiniz.

// İMSAN GROUP

Diğer Sektörler

// İmsan Group

Local Proficiency
Global Capability

Uluslararası taşımacılık, farklı ülkeler arasında mal ve hizmetlerin transferini içerdiği için gümrük işlemleri büyük bir öneme sahiptir. İhracat ve ithalat süreçlerinde gümrük kurallarına uyum sağlamak, belgeleri düzenli ve eksiksiz tutmak önemlidir. Gümrük işlemlerinde yaşanan sorunlar, teslimat süreçlerini aksatabilir ve ek maliyetlere neden olabilir. Yükleriniz bizimle emin ellerde. Teslimatı gerçekleştirilecek yükleriniz İMSAN Group ile güven altında!

Uluslararası taşımacılık, denizyolu, havayolu, karayolu ve demiryolu gibi farklı ulaştırma modlarıyla gerçekleştirilebilir. Her bir modun avantajları ve dezavantajları bulunmaktadır. İşletmeler, taşıma maliyetleri, teslimat süreleri, ürün özellikleri ve coğrafi faktörler gibi etkenleri dikkate alarak uygun ulaştırma modlarını seçmeli ve lojistik planlamayı buna göre yapmalıdır. Dünyanın farklı noktalarını hizmetlerimiz ile birleştiriyoruz.

Uluslararası taşımacılık süreçlerinde bir dizi riskle karşılaşılabilir, bu da mal kayıplarına veya gecikmelere neden olabilir. Taşımacılık sırasında yaşanabilecek doğal afetler, hırsızlık, gümrük sorunları gibi risklere karşı uygun sigorta politikalarının belirlenmesi önemlidir. İşletmeler, uluslararası taşımacılık süreçlerinde karşılaşılabilecek olası riskleri değerlendirmeli ve uygun sigorta çözümleri ile bu riskleri minimize etmeye çalışmalıdır.