Firmamız Akdeniz İhracatçılar Birliği, Uluslararası Nakliyeciler Derneği, Mersin Deniz Ticaret Odası, Kızıltepe Ticaret Odası, Mersin Ticaret Odası, Yaş Sebze ve Meyve İhracatçılar birliğine üyedir. Ayrıca ISO9001-2008 PROKS Certificates TURKAK, OHSAH18001-2007 kalite yönetim ve iş güvenliği sertifikalarına sahiptir. Firmamız C2, C.E.M.T. veTır Karne Sistemleri dahilinde belge yetkilisi olarak hizmet vermektedir. 

Galeri

İletişim

// İmsan Group

Hakkımızda

Merkezi Kızıltepe, Mardin de 2000 yılında şirketimiz kurulmuştur. Aktif olarak Nakliye ve Tarım sektöründe Faaliyetine başlamış Faaliyetin ilk yılların da Irak ve diğer Ortadoğu ülkelerine taşımalar yapmaktaydı. Nisan, 2006 yılında genişlemek ve farklı güzergahlar da hizmet verebilmek için Mersinde Şubesini açmıştır.
 
2006 Yılında C2 belgesini almış, Tır karne sistemine dahil olmuş Uluslar arası Kara nakliyeciler derneği (İlk başta RODER derneğine) UND derneğine üyeliğini yapmıştır. İlk yıllarda tanker taşımacılığı hizmeti sunan şirketimiz araç sayısını arttırarak tenteli araç gurubu ile de hizmet vermeye başlamıştır.
Tanıtım Videosu İzle
// Uygulama. Tecrübe. Mükemmellik.

Neler Yapıyoruz ?

Yerel Yeterlilik, Küresel Yetenek..
2006 yılında Zakho ve Duhokta açılan ofis ve aktarma sahamızla, IRAK kuzey ve güney bölgelerine Proje bazlı hacimli işler alarak kapıdan kapıya İbrahim Khalil gümrük hizmetleri güney Irak bölgesine aktarma hizmetleri dahil olmak üzere geniş hizmetler sunmuştur. 2010 yılına Kadar yoğun bir şekilde projeli işler yapmıştır. Hala Irak üzerine mevcut alt yapımız devam edip hizmet vermeye devam ediyoruz.
+
Aktif Müşteri
+
Operasyon
+
Ekip Arkadaşı
+
Yıllık Tecrübe
// İmsan Group

Kısaca..

2010 yılında Euro 5 araç yatırımları yaparak Avrupa güzergahına filomuzun 15 aracını yönlendirerek İtalya, Avusturya, Almanya, İsviçre, Fransa, Hollanda, Belçika, Yunanistan, Arnavutluk, Slovenya Hatlarının yanı sıra Asya ülkeleri ve Gürcistan, Azerbaycan, güzergahlarını da yoğun olarak aktifleştirdik.

Firmamız Akdeniz İhracatçılar Birliği, Uluslararası Nakliyeciler Derneği, Mersin Deniz Ticaret Odası, Kızıltepe Ticaret Odası, Mersin Ticaret Odası, Yaş Sebze ve Meyve İhracatçılar birliğine üyedir. Ayrıca ISO9001-2008 PROKS certificates TURKAK, OHSAH18001-2007 kalite yönetim ve iş güvenliği sertifikalarına sahiptir. Firmamız C2, C.E.M.T. veTır Karne Sistemleri dahilinde belge yetkilisi olarak hizmet vermektedir. İhracatta İtalya başta olmak üzere Avrupa ülkeleri , İthalatta Türkiye ve Transitte 3.ülke taşımalarında; Irak, Gürcistan, Azerbaycan ile diğer Orta Doğu ve Orta Asya Ülkelerine düzenli sefer hizmeti vermekteyiz.

Ayrıca İtalya da depo ve iç nakliye hizmeti vererek tüm Avrupa’dan düzenli olarak Mersin güzergahında ki iller ve tüm Irak Şehirlerine Parsiyel Nakliye Servisi hizmeti sunmaktayız.

Yenilikçi 100%