İMSAN Group olarak 40 yılı aşan köklü sektör deneyimimizle geleceğe yürüyoruz. Sektördeki gelişimi, uluslararası güncel yenilikleri takip eden ve en hızlı şekilde bu gelişmelere adapte olan çalışma anlayışımızla sadece şirketimizin değil sektörün güncelliği adına ilerlemesini sağlıyoruz. Sektörde 50’inci yılımıza doğru giderken global gelişmelere entegre bir ekiple yolumuza devam ediyoruz.

Galeri

İletişim

// Hizmetlerimiz

Taşıma Sigortası

İMSAN Group bünyesinde yer alan sigorta şirketimiz İMS Sigorta bir çok büyük sigorta markasının A acenteliğini yapmaktadır.

Sigorta Hizmetlerimizde Öne Çıkanlar:

  1. Uluslararası Taşımalarda Güvence: Şirketimiz, uluslararası taşımacılık süreçlerinde müşterilerimize güvence sağlamak adına kapsamlı sigorta hizmetleri sunmaktadır.
  2. Sigorta Türleri ve Kapsamlar: Müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak, taşıma sırasında oluşabilecek risklere karşı geniş bir sigorta yelpazesi sunmaktayız. Kapsamlı ve güvenilir sigorta türleri ile müşterilerimizin yüklerini güvence altına alıyoruz.
  3. Profesyonel Sigorta Danışmanlığı: Sigorta süreçleri konusunda müşterilerimize profesyonel danışmanlık sunarak, en uygun sigorta çözümlerini belirlemelerine yardımcı oluyoruz.
  4. Hasar Yönetimi ve Takibi: Taşıma sırasında olası hasar durumlarında etkin bir hasar yönetimi ve takibi sağlayarak müşterilerimizin güvencesini en üst düzeye çıkarıyoruz.
  5. Güncel Sigorta Mevzuatı Takibi: Ulusal ve uluslararası sigorta mevzuatındaki değişiklikleri sürekli takip ederek, müşterilerimizi güncel düzenlemelere uygun bir şekilde bilgilendiriyoruz.

Sigorta talepleriniz ile alakalı detaylı bilgi almak için İMS Sigorta ile irtibata geçebilirsiniz.

// İMSAN GROUP

Diğer Hizmetlerimiz

// İmsan Group

Local Proficiency
Global Capability

Uluslararası taşımacılık, farklı ülkeler arasında mal ve hizmetlerin transferini içerdiği için gümrük işlemleri büyük bir öneme sahiptir. İhracat ve ithalat süreçlerinde gümrük kurallarına uyum sağlamak, belgeleri düzenli ve eksiksiz tutmak önemlidir. Gümrük işlemlerinde yaşanan sorunlar, teslimat süreçlerini aksatabilir ve ek maliyetlere neden olabilir. Yükleriniz bizimle emin ellerde. Teslimatı gerçekleştirilecek yükleriniz İMSAN Group ile güven altında!

Uluslararası taşımacılık, denizyolu, havayolu, karayolu ve demiryolu gibi farklı ulaştırma modlarıyla gerçekleştirilebilir. Her bir modun avantajları ve dezavantajları bulunmaktadır. İşletmeler, taşıma maliyetleri, teslimat süreleri, ürün özellikleri ve coğrafi faktörler gibi etkenleri dikkate alarak uygun ulaştırma modlarını seçmeli ve lojistik planlamayı buna göre yapmalıdır. Dünyanın farklı noktalarını hizmetlerimiz ile birleştiriyoruz.

Uluslararası taşımacılık süreçlerinde bir dizi riskle karşılaşılabilir, bu da mal kayıplarına veya gecikmelere neden olabilir. Taşımacılık sırasında yaşanabilecek doğal afetler, hırsızlık, gümrük sorunları gibi risklere karşı uygun sigorta politikalarının belirlenmesi önemlidir. İşletmeler, uluslararası taşımacılık süreçlerinde karşılaşılabilecek olası riskleri değerlendirmeli ve uygun sigorta çözümleri ile bu riskleri minimize etmeye çalışmalıdır.