Firmamız Akdeniz İhracatçılar Birliği, Uluslararası Nakliyeciler Derneği, Mersin Deniz Ticaret Odası, Kızıltepe Ticaret Odası, Mersin Ticaret Odası, Yaş Sebze ve Meyve İhracatçılar birliğine üyedir. Ayrıca ISO9001-2008 PROKS Certificates TURKAK, OHSAH18001-2007 kalite yönetim ve iş güvenliği sertifikalarına sahiptir. Firmamız C2, C.E.M.T. veTır Karne Sistemleri dahilinde belge yetkilisi olarak hizmet vermektedir. 

Galeri

İletişim

// Destinasyonlar

Almanya Nakliye ve Lojistik Hizmeti

İMSAN Group’un başlıca destinasyonlarından bir diğeri de Almanya’dır. Gerek Depolama gerek ise gümrük hizmetimizle Almanya destinasyonu için tüm lojistik hizmetlerini müşterilerimize sağlıyoruz.

Almanya Munich’te bulunan kiralık depomuzla Irak, ve Türkiye parsiyel servisimizi sağlıyoruz hem de müşterilerimize depolama hizmeti sunuyoruz.

Tüm Kuzey ve Doğu Avrupa’dan oluşan yüklerinizi bu depolarımızda toplayıp varış ülkeleri olan Irak, Azerbaycan, Gürcistan’a vs. Almanya lojistik hizmetlerimizi aktarmalı/aktarmasız seçeneklerle sunuyoruz.

Almanya çıkışlı/varışlı Hizmetlerimiz:

  • Irak, ve Türkiye varışlı/çıkışlı Almanya parsiyel ve komple lojistik hizmetleri
  • Irak, Azerbaycan, Gürcistan, Lübnan, Suriye, Türkmenistan ve bu bölgelerde bulunan diğer ülkelere aktarmalı/aktarmasız Almanya Parsiyel ve Komple Nakliye Servisi
  • Almanya’da ithalat, ihracat gümrüklemeleri ve Kapıya teslim hizmetler
  • Almanya Havayolu nakliye, Almanya Karayolu nakliye ve Almanya Denizyolu nakliye kombineli çözümler
// İMSAN GROUP

Diğer Destinasyonlar

// İmsan Group

Yerel Yeterlilik
Küresel Yetenek

Uluslararası taşımacılık, farklı ülkeler arasında mal ve hizmetlerin transferini içerdiği için gümrük işlemleri büyük bir öneme sahiptir. İhracat ve ithalat süreçlerinde gümrük kurallarına uyum sağlamak, belgeleri düzenli ve eksiksiz tutmak önemlidir. Gümrük işlemlerinde yaşanan sorunlar, teslimat süreçlerini aksatabilir ve ek maliyetlere neden olabilir. Yükleriniz bizimle emin ellerde. Teslimatı gerçekleştirilecek yükleriniz İMSAN Group ile güven altında!

Uluslararası taşımacılık, denizyolu, havayolu, karayolu ve demiryolu gibi farklı ulaştırma modlarıyla gerçekleştirilebilir. Her bir modun avantajları ve dezavantajları bulunmaktadır. İşletmeler, taşıma maliyetleri, teslimat süreleri, ürün özellikleri ve coğrafi faktörler gibi etkenleri dikkate alarak uygun ulaştırma modlarını seçmeli ve lojistik planlamayı buna göre yapmalıdır. Dünyanın farklı noktalarını hizmetlerimiz ile birleştiriyoruz.

Uluslararası taşımacılık süreçlerinde bir dizi riskle karşılaşılabilir, bu da mal kayıplarına veya gecikmelere neden olabilir. Taşımacılık sırasında yaşanabilecek doğal afetler, hırsızlık, gümrük sorunları gibi risklere karşı uygun sigorta politikalarının belirlenmesi önemlidir. İşletmeler, uluslararası taşımacılık süreçlerinde karşılaşılabilecek olası riskleri değerlendirmeli ve uygun sigorta çözümleri ile bu riskleri minimize etmeye çalışmalıdır.