İMSAN Group olarak 40 yılı aşan köklü sektör deneyimimizle geleceğe yürüyoruz. Sektördeki gelişimi, uluslararası güncel yenilikleri takip eden ve en hızlı şekilde bu gelişmelere adapte olan çalışma anlayışımızla sadece şirketimizin değil sektörün güncelliği adına ilerlemesini sağlıyoruz. Sektörde 50’inci yılımıza doğru giderken global gelişmelere entegre bir ekiple yolumuza devam ediyoruz.

Galeri

İletişim

// Destinasyonlar

Almanya Nakliye ve Lojistik Hizmeti

İMSAN Group’un başlıca destinasyonlarından bir diğeri de Almanya’dır. Gerek Depolama gerek ise gümrük hizmetimizle Almanya destinasyonu için tüm lojistik hizmetlerini müşterilerimize sağlıyoruz.

Almanya Munich’te bulunan kiralık depomuzla Irak, ve Türkiye parsiyel servisimizi sağlıyoruz hem de müşterilerimize depolama hizmeti sunuyoruz.

Tüm Kuzey ve Doğu Avrupa’dan oluşan yüklerinizi bu depolarımızda toplayıp varış ülkeleri olan Irak, Azerbaycan, Gürcistan’a vs. Almanya lojistik hizmetlerimizi aktarmalı/aktarmasız seçeneklerle sunuyoruz.

Almanya çıkışlı/varışlı Hizmetlerimiz:

  • Irak, ve Türkiye varışlı/çıkışlı Almanya parsiyel ve komple lojistik hizmetleri
  • Irak, Azerbaycan, Gürcistan, Lübnan, Suriye, Türkmenistan ve bu bölgelerde bulunan diğer ülkelere aktarmalı/aktarmasız Almanya Parsiyel ve Komple Nakliye Servisi
  • Almanya’da ithalat, ihracat gümrüklemeleri ve Kapıya teslim hizmetler
  • Almanya Havayolu nakliye, Almanya Karayolu nakliye ve Almanya Denizyolu nakliye kombineli çözümler
// İMSAN GROUP

Diğer Destinasyonlar

// İmsan Group

Local Proficiency
Global Capability

Uluslararası taşımacılık, farklı ülkeler arasında mal ve hizmetlerin transferini içerdiği için gümrük işlemleri büyük bir öneme sahiptir. İhracat ve ithalat süreçlerinde gümrük kurallarına uyum sağlamak, belgeleri düzenli ve eksiksiz tutmak önemlidir. Gümrük işlemlerinde yaşanan sorunlar, teslimat süreçlerini aksatabilir ve ek maliyetlere neden olabilir. Yükleriniz bizimle emin ellerde. Teslimatı gerçekleştirilecek yükleriniz İMSAN Group ile güven altında!

Uluslararası taşımacılık, denizyolu, havayolu, karayolu ve demiryolu gibi farklı ulaştırma modlarıyla gerçekleştirilebilir. Her bir modun avantajları ve dezavantajları bulunmaktadır. İşletmeler, taşıma maliyetleri, teslimat süreleri, ürün özellikleri ve coğrafi faktörler gibi etkenleri dikkate alarak uygun ulaştırma modlarını seçmeli ve lojistik planlamayı buna göre yapmalıdır. Dünyanın farklı noktalarını hizmetlerimiz ile birleştiriyoruz.

Uluslararası taşımacılık süreçlerinde bir dizi riskle karşılaşılabilir, bu da mal kayıplarına veya gecikmelere neden olabilir. Taşımacılık sırasında yaşanabilecek doğal afetler, hırsızlık, gümrük sorunları gibi risklere karşı uygun sigorta politikalarının belirlenmesi önemlidir. İşletmeler, uluslararası taşımacılık süreçlerinde karşılaşılabilecek olası riskleri değerlendirmeli ve uygun sigorta çözümleri ile bu riskleri minimize etmeye çalışmalıdır.