İMSAN Group olarak 40 yılı aşan köklü sektör deneyimimizle geleceğe yürüyoruz. Sektördeki gelişimi, uluslararası güncel yenilikleri takip eden ve en hızlı şekilde bu gelişmelere adapte olan çalışma anlayışımızla sadece şirketimizin değil sektörün güncelliği adına ilerlemesini sağlıyoruz. Sektörde 50’inci yılımıza doğru giderken global gelişmelere entegre bir ekiple yolumuza devam ediyoruz.

Galeri

İletişim

// Hizmetlerimiz

Karayolu Taşımacılığı

Uluslararası lojistik firmaları arasında yer alan İMSAN Group Çekici (Tır) ve römork (Treyler) araç filosuna sahiptir. Şirketimiz, değişen piyasa koşullarına ve hacimlerine esnek, rekabetçi fiyatlarla en üst düzeyde hizmet sunmak üzere özel bir nakliye sistemi kurmuştur. Uluslararası nakliye ve parsiyel taşımacılık alanında karayolu maliyetlerini düşürmek adına Karayolu+Demiryolu ve Karayolu+Denizyolu gibi İntermodal ve Multimodal Servislerinden oluşan esnek, güvenilir ve verimli uluslararası taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. Dünya çapında hizmet veren şirketimiz Karayolu Taşımacılığı için Avrupa, Kuzey Afrika ve Ortadoğu’da faaliyet göstermektedir.

İMSAN Group, Uluslararası taşımacılık sektöründe karayolu için sunduğu diğer farklı bir hizmeti ise 3. Ülke Transit Taşımacılığıdır. Özellikle Avrupa ülkelerinde bulunan yüklerinizin Irak, Azerbaycan, Gürcistan, Ermenistan ve diğer Orta Doğu&Orta Asya ülkelerine ya da bu ülkelerden Avrupa ülkelerine aktarmalı/ aktarmasızekspres nakliye hizmeti ile gönderileriniz en minimum süreler ve uygun maliyetler ile teslim ediliyor.
 
  •  Parsiyel ve Komple Taşıma Seçenekleri
  • CMR sigortası
  • Avrupa’dan Ortadoğu ve Asya Ülkelerine Taşıma Hizmeti
  • İthalatta gümrükten çekme ve adres teslim seçenekleri

Irak Lojistik ve Ortadoğu Taşımacılık Destinasyonlarında Sunduklarımız,

  • Lokal dilleri konuşan ekibimizle iş esnekliği, koordinasyonu ve güvenirliği ile pratik ve hızlı çözümler
  • Dohuk’ta ki lojistik tesislerimizde depolama ve dağıtım hizmetleri
  • Eskort hizmetleri
  • Tüm Irak gümrük noktalarında elleçle ve acente hizmeti (DDP, DAP, DUP)
  • Her şey dahil (all in) nakliye ve gümrükleme hizmetleri
  • İthalat izni veya Intertek gözetim sertifikaları gerektiren sevkiyatlarınız için çözümler

Ek olarak,

Irak Nakliye ve Irak Parsiyel Taşımacılığı

Azerbaycan Nakliye ve Azerbaycan Parsiyel Taşımacılığı

Gürcistan Nakliye ve Gürcistan Parsiyel Taşımacılığı

Türkmenistan Nakliye ve Türkmenistan Parsiyel Taşımacılığı

İtalya Nakliye ve İtalya Parsiyel  Taşımacılığı hizmetlerimiz ile Karayolu Taşımacılığındaki tecrübemizi sizlere sunuyoruz.

// İMSAN GROUP

Diğer Hizmetlerimiz

// İmsan Group

Local Proficiency
Global Capability

Uluslararası taşımacılık, farklı ülkeler arasında mal ve hizmetlerin transferini içerdiği için gümrük işlemleri büyük bir öneme sahiptir. İhracat ve ithalat süreçlerinde gümrük kurallarına uyum sağlamak, belgeleri düzenli ve eksiksiz tutmak önemlidir. Gümrük işlemlerinde yaşanan sorunlar, teslimat süreçlerini aksatabilir ve ek maliyetlere neden olabilir. Yükleriniz bizimle emin ellerde. Teslimatı gerçekleştirilecek yükleriniz İMSAN Group ile güven altında!

Uluslararası taşımacılık, denizyolu, havayolu, karayolu ve demiryolu gibi farklı ulaştırma modlarıyla gerçekleştirilebilir. Her bir modun avantajları ve dezavantajları bulunmaktadır. İşletmeler, taşıma maliyetleri, teslimat süreleri, ürün özellikleri ve coğrafi faktörler gibi etkenleri dikkate alarak uygun ulaştırma modlarını seçmeli ve lojistik planlamayı buna göre yapmalıdır. Dünyanın farklı noktalarını hizmetlerimiz ile birleştiriyoruz.

Uluslararası taşımacılık süreçlerinde bir dizi riskle karşılaşılabilir, bu da mal kayıplarına veya gecikmelere neden olabilir. Taşımacılık sırasında yaşanabilecek doğal afetler, hırsızlık, gümrük sorunları gibi risklere karşı uygun sigorta politikalarının belirlenmesi önemlidir. İşletmeler, uluslararası taşımacılık süreçlerinde karşılaşılabilecek olası riskleri değerlendirmeli ve uygun sigorta çözümleri ile bu riskleri minimize etmeye çalışmalıdır.