İMSAN Group olarak 40 yılı aşan köklü sektör deneyimimizle geleceğe yürüyoruz. Sektördeki gelişimi, uluslararası güncel yenilikleri takip eden ve en hızlı şekilde bu gelişmelere adapte olan çalışma anlayışımızla sadece şirketimizin değil sektörün güncelliği adına ilerlemesini sağlıyoruz. Sektörde 50’inci yılımıza doğru giderken global gelişmelere entegre bir ekiple yolumuza devam ediyoruz.

Galeri

İletişim

// Hizmetlerimiz

Freight Forwarding

Alt kuruluşumuz olan İMS Lojistik ile Deniz, Hava ve Karayolunda dünya geneli lojistik çözümler üretiyoruz. 

İMSAN Group, Freight Forwarder Alt kuruluşumuz olan İMS Lojistik ile, Deniz Hava ve Karayolunda dünya genelinde uluslararası lojistik çözümleri üretiyoruz. 

İMSAN Group, Freight Forwarder hizmet esnekliğini ve avantajını müşterilerine uluslararası ticarette süreçlerin yönetimi, evraksal takipler ve karmaşık gözüken düzenlemeleri başarılı sonuca ulaştırarak sunmaktadır.

İMS Lojistik dünya genelinde 146 ülkede yerleşik güçlü ve güvenilir acente ağıyla , havayolu karayolu ve denizyolu ile Uluslararası Kapıdan Kapıya Teslimat hizmeti  vermektedir

Başlıca hizmet verdiğimiz ülkeler;

Irak, Ürdün Suudi, Arabistan Birleşik Arap, Emirlikleri, Kuveyt, Katar, Lübnan, İtalya, Almanya, Hollanda ,İngiltere, Fransa, İspanya, Belçika, Amerika, Kanada Çin ve diğer ülkeler.

İMS Lojistik firmamız hakkında daha fazla detay için web sayfasını inceleyebilirsiniz.
// İMSAN GROUP

Diğer Hizmetlerimiz

// İmsan Group

Local Proficiency
Global Capability

Uluslararası taşımacılık, farklı ülkeler arasında mal ve hizmetlerin transferini içerdiği için gümrük işlemleri büyük bir öneme sahiptir. İhracat ve ithalat süreçlerinde gümrük kurallarına uyum sağlamak, belgeleri düzenli ve eksiksiz tutmak önemlidir. Gümrük işlemlerinde yaşanan sorunlar, teslimat süreçlerini aksatabilir ve ek maliyetlere neden olabilir. Yükleriniz bizimle emin ellerde. Teslimatı gerçekleştirilecek yükleriniz İMSAN Group ile güven altında!

Uluslararası taşımacılık, denizyolu, havayolu, karayolu ve demiryolu gibi farklı ulaştırma modlarıyla gerçekleştirilebilir. Her bir modun avantajları ve dezavantajları bulunmaktadır. İşletmeler, taşıma maliyetleri, teslimat süreleri, ürün özellikleri ve coğrafi faktörler gibi etkenleri dikkate alarak uygun ulaştırma modlarını seçmeli ve lojistik planlamayı buna göre yapmalıdır. Dünyanın farklı noktalarını hizmetlerimiz ile birleştiriyoruz.

Uluslararası taşımacılık süreçlerinde bir dizi riskle karşılaşılabilir, bu da mal kayıplarına veya gecikmelere neden olabilir. Taşımacılık sırasında yaşanabilecek doğal afetler, hırsızlık, gümrük sorunları gibi risklere karşı uygun sigorta politikalarının belirlenmesi önemlidir. İşletmeler, uluslararası taşımacılık süreçlerinde karşılaşılabilecek olası riskleri değerlendirmeli ve uygun sigorta çözümleri ile bu riskleri minimize etmeye çalışmalıdır.