Firmamız Akdeniz İhracatçılar Birliği, Uluslararası Nakliyeciler Derneği, Mersin Deniz Ticaret Odası, Kızıltepe Ticaret Odası, Mersin Ticaret Odası, Yaş Sebze ve Meyve İhracatçılar birliğine üyedir. Ayrıca ISO9001-2008 PROKS Certificates TURKAK, OHSAH18001-2007 kalite yönetim ve iş güvenliği sertifikalarına sahiptir. Firmamız C2, C.E.M.T. veTır Karne Sistemleri dahilinde belge yetkilisi olarak hizmet vermektedir. 

Galeri

İletişim

Genel

Mersin Bölge Çalışma Grubu toplantısı 23 Mart 2017 tarihinde gerçekleştirildi. Toplantıda Çalışma Grubu Başkanlığına Kerem İmrak (İmsan Group) I.ÇG Başkan Yardımcılığına Ethem Anşin (Fırat Anşin) ile II.ÇG Başkan Yardımcılığına Erkan Yurteri (Levante&Botros) seçildi.

Toplantıda, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından yayınlanan Karayolu Taşıma Yönetmeliği taslağı, Habur Gümrük Kapısında X-Ray kontrollerinden dolayı yaşanılan beklemeler ve bu kapsamda Derneğimizin çalışmaları, Bölge İstişare Kurulu üyelerinin seçimi, Sınır kapılarımızdaki Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığına bağlı personellerin mesai uygulaması, Türkmenistan Vizeleri ile Gürbulak Sınır Kapısında iş takibi işlemleri konuları görüşüldü.

Toplantıya Hakkı Keleş (Özkeleşler), Ercan Arslan (Meter), Nihat Irmak (Gülbin), Muhittin Ocak (Ocaktrans), Siraç Dündar (Dündar Lojistik), Burhan Şığva (Şığvatrans) Abdulkadir Denli (Den-ka),  Ahmet Baran (Martur), Erkan Yurteri (Levante&Botros), Yaşar Özkaya (Öz Özkayalar), M.Beşir Aslan (Bahar Ulus.Nak.), Ethem Anşin (Fırat Anşin), Kerem İmrak (İmsan Tarım) ile UND Mersin Bölge Temsilcisi Şemsettin Kurtay katılım sağladı.